Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej- kanał tradycyjny

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 6-13-41575

Dla jednego z naszych Klientów, ustabilizowanej firmy na rynku w branży budowlanej poszukujemy: Przedstawiciela handlowego- doradcy technicznego w kanale tradycyjnym.

Region pracy: Nowy Sącz- Limanowa

Zakres obowiązków:

  • dbanie o relacje B2B z Klientami na podległym terenie oraz poszukiwanie i rozszerzanie bazy nowych Klientów
  • doradztwo i wsparcie techniczne w wyborze produktów i asortymentu
  • realizacja założonych planów sprzedażowych- ilościowych oraz jakościowych
  • raportowanie do regionalnego kierownika
  • tworzenie raportów i zestawień handlowych

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej, technicznej
  • doświadczenie w pracy w kanale tradycyjnym
  • umiejętność nawiązywanie relacji z Klientem
  • znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji
  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność i nastawienie na potrzeby Klienta
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziana znajomość pracy w systemie CRM.

  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i kompetencji, wzbogacone o dodatkowe składniki i narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w firmie o dobrej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • dostęp do licznych szkoleń
  • narzędzia do pracy: laptop, smartfon oraz samochód
  • grupowe ubezpieczenie na życie oraz prywatna opieka medyczna

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Specjalista | Przedstawiciel | Doradca | Budownictwo | Techniczny | Sales representative