Połącz...

Przedstawiciel Handlowy - kanał tradycyjny

Lokalizacja lubelskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 1-13-40612

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego

Zakres obowiązków:

  • utrzymywnie bardzo dobrych relacji z partnerami handlowymi
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych na podległym terenie
  • pozyskiwanie nowych klientów w kanale tradycyjnym
  • zapewnienie ciągłej dostępności produktów
  • wdrażanie dodatkowych aktywności sprzedaży (promocje, akcje) w ramach otrzymanych narzędzi sprzedażowych
  • raportowanie wyników do Kierownika Sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży spożywczej w kanale tradycyjnym
  • znajomość zasad merchandisingu
  • zaangażowanie i nastawienie na osiąganie wyników
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy

Korzyści

  • praca dla znanej i stabilnej marki na rynku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • umowa o pracę
  • bogaty pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Konsultant | Przedstawiciel | Specjalista | Handel | Rozwój | Rejon / okręg | Rozwój biznesu | Sieci handlowe | Sprzedaż | Sprzedaż regionalna | Sales representative