Połącz...

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139809

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za woj. mazowieckie i podlaskie.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy:
  • Zapewnienia ciągłej dostępności towarów u klientów sieciowych i dystrybutorów,
  • Możliwości realizowania dodatkowych ekspozycji,
  • Zapewnienia odpowiedniego ułożenie towarów na półce,
  • Osiągania celów sprzedażowych,
  • Kontrola cen sprzedaży,
  • Wykonywanie i wysyłanie uzgodnionych raportów w terminie,
  • Dbałość o postrzeganie firmy, jako profesjonalnej i wiarygodnej.

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenia w branży FMCG lub B2B w zakresie sprzedaży, zarządzaniem Klientem,
  • Min. średnie wykształcenie,
  • Prawo jazdy kategorii B i umiejętność prowadzenia samochodu,
  • Dobra znajomość programów Excel i Outlook,
  • Znajomość klientów sieciowych w woj. mazowieckim i podlaskim,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Korzyści

  • Praca dla znanej marki na rynku,
  • Współpracę z firmą o światowym zasięgu,
  • Samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole,
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • Opiekę oraz merytoryczne wsparcie,
  • Stały rejon działania,
  • Umowa o pracę.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Doradca | Konsultant | Specjalista | Przedstawiciel | B2B | Biznes | Elektryka | FMCG | GSM | Handel | Marka | Produkt | Raportowanie | Rozwój | Sieci handlowe | Sklep | Sprzedaż | Sprzedaż regionalna | Starszy / starsza | Sales representative