Połącz...

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 6 000 PLN/m
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 6-13-44642

Nasz Klient to międzynarodowa firma, będąca znanym producentem blach aluminiowych w Europie. W związku z jej rozwojem poszukujemy, do oddziału w Krakowie kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Zadania i wyzwania, jakie czekają przed wybranym kandydatem to:

  • pozyskiwanie nowych Klientów zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami
  • realizowaniem wyznaczonych targetów i celów sprzedażowych
  • przygotowywaniem raportów na potrzeby Zarządu firmy i prowadzeniem dokumentacji
  • samodzielne badanie rynku i możliwości rozwoju biznesu

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży
  • znajomość branży aluminiowej, stalowej lub metalowej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • samodzielność, ambicja i zaangażowanie
  • dyspozycyjność oraz gotowość do podróży
  • mile widziane doświadczenia w korzystaniu z systemu SAP

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia w Niemczech i Norwegii
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop i telefon komórkowy)

Agencja zatrudnienia numer 812.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej i angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Sprzedaż | Analityk | Inżynier | Sprzedawca | Specjalista | Nabycie | Komunikacja | Młodszy / młodsza | Marketing | Produkt | Techniczny | Obsługa / serwis | Sprzedaż | Detal | Regionalny | Automatyka | Sprzedaż regionalna | Dealer