Połącz...

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137026

Dla naszego Klienta, działającego w związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych na podległym rynku (woj. mazowiecki)
  • negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych
  • planowanie i egzekucja akcji promocyjnych
  • załatwianie reklamacji i efektywne rozwiązywanie problemów u klientów
  • bieżąca analiza danych sprzedażowych, monitorowanie konkurencji, raportowanie
  • utrzymywanie długofalowych relacji z istniejącymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży FMCG
  • umiejętność planowania i określania celów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych
  • prokatywna postawa, dynamizm w działaniu
  • umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
  • system motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • pakiet szkoleń wewnętrznych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Kierownik / menedżer | Przedstawiciel | Sprzedawca | Specjalista | Sprzedaż regionalna | FMCG | Sprzedaż | Regionalny | B2B | Żywność | Raportowanie | Marketing |