Połącz...

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137074

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się na rynku polskim firmy działającej w branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych na podległym rynku (woj. małopolskie)
  • negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych
  • planowanie i wdrażanie akcji promocyjnych
  • rozpatrywanie reklamacji i skuteczne radzenie sobie z sytuacjami trudnymi po stronie Klienta
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z istniejącymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • bieżąca analiza danych sprzedażowych, monitorowanie konkurencji, raportowanie do managera

Wymagania

  • 1-3 lat doświadczenia w sprzedaży napojów spożywczych
  • umiejętność planowania i określania celów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych
  • prokatywna postawa, dynamizm w działaniu, samodzielność
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników (premia kwartalna)
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • pakiet szkoleń wewnętrznych
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Kierownik / menedżer | Przedstawiciel | Sprzedawca | Specjalista | Sprzedaż regionalna | FMCG | Sprzedaż | Regionalny | B2B | Żywność | Raportowanie | Marketing |