Połącz...

Projektant / Architekt Baz Danych

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 17 000 - 22 000 PLN/m
Opublikowane 20 dni temu
Kontakt Michał Misiewicz
Nr Ref. 2-10-44073

Dla naszego klienta, prestiżowej firmy konsultingowej, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa / zagranica

Posiadasz doświadczenie w obszarze projektowania baz danych, procesów ETL lub big data? Chciałbyś pracować z najzdolniejszymi ludźmi w branży na projektach bazodanowych o skali
jeszcze niespotykanej w naszym kraju? Być może w obecnej firmie nie rozwijasz się tak szybko jakbyś sobie tego życzył? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, zapraszamy
do aplikowania! (odpowiadamy wszystkim kandydatom)

OBOWIĄZKI

  • Projektowanie i wdrażanie hurtowni danych (DWH) oraz systemów informacyjnego zarządzania (MIS) o
średniej i dużej skali w jednym z największych europejskich banków
  • Projektowanie i wdrażanie procesów ETL, łącznie z testami, oceną wydajności procesów ETL i zaleceniami ulepszeń
  • Analiza, weryfikacja oraz audyt narzędzi, procesów i metod używanych przez firmy dla celów zarządzania danymi. Tworzenie rekomendacji zmian i ulepszeń obszarze procesów i technologii.
  • Praca według metod i praktyk Agile

Wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie jako programista, a oprócz tego minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu rozwiązań w obszarze ETL / DWH / BI.
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, np. Oracle, DB2, MS SQL Server, Teradata, lub inne.
  • Znajomość jednej lub większej ilości narzędzi ETL, np. Informatica PowerCenter, Ab Initio, IBM Data Stage, Oracle Data Integrator, SAS Data Integration Studio, Microsoft SQL Server Integration Services.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej (wdrożenia u klienta)
  • Język angielski umożliwiajacy płynną komunikację (B2, a idealnie C1)
  • Gotowość do podróży biznesowych

  • Udział w globalnych projektach transformacyjnych m.in. z obszaru information management, business intelligence, big data.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatki za podróże biznesowe
  • Prywatna opieka medyczna w Luxmed lub Medicover
  • Ubezpieczenie NNW oraz na życie
  • Platforma kafeteryjna MyBenefit – do wyboru karta restauracyjna, karta multisport, vouchery do kina i wiele innych
  • Złota karta korporacyjna
  • Indywidualny doradca ds. rozwoju kariery i dobrze sprecyzowana ścieżka rozwoju zawodowego
  • Wiele godzin wysokiej jakości szkoleń
  • Doświadczenie, które zdobędziesz - bezcenne :)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search-disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Telekomunikacja | Analityk | Konsultant | Konsultant biznesowy | Specjalista | Konsultant systemu | Linux | Sieci | Bezpieczeństwo / ochrona | UNIX | Windows | Bezpieczeństwo | Database specialist