Połącz...

Project Manager (Start - up)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139952

Dla naszego Klientów, międzynarodowej firmy programistycznej poszukujemy doświadczonego Project Manager (Java)

Obowiązki na stanowisku:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami w obszarze Java developmentu,
  • Utrzymanie relacji z Klientem (wyjazdy służbowe - 10%),
  • Zarządzanie zespołem,
  • Zapewnianie jakości i terminowości realizacji projektów oraz zarządzanie ryzykiem i budżetem,
  • Udział w rekrutacji zespołu.

Wymagania

  • Min 3 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Project Manager,
  • Solidna wiedza z zakresu software development,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Doświadczenie pracy z Klientami biznesowymi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego mowie i piśmie
  • Mile widziane certyfikaty: PMP / PRINCE2,
  • Wyższe wykształcenie z obszaru IT

Korzyści

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta multisport,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • 5 własnych laboratorium,
  • kursy języka angielskiego
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie relokacyjne dla osób spoza Wrocławia

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

wroclaw7@grafton.pl

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Telekomunikacja | Kierownik / menedżer projektu | IT | Java | Prince2 | Project Manager