Połącz...

Project Manager- Master Data

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 136836

Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera(MDM, SCM).

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu przygotowującego organizację do globalnego roll-outu SAP w obszarze Produkcji oraz Sprzedaży i Marketingu.

Będzie pełnić rolę Change Managera i będzie odpowiedzialna za analizę procesów i danych, identyfikowanie i rekomendowanie nowych rozwiązań oraz optymalizację procesów w obszarze Zarządzania Łańcuchem Dostaw.

Główne obowiązki:

  • Analizowanie danych (master data)związanych z łańcuchem dostaw (materiał, sprzedawca, BOMs, routing),
  • Analizowanie biznesowych procesów, narzędzi i zasobów w ramach łańcucha dostaw,
  • Określenie potencjału optymalizacji i najlepszych praktyk w ramach organizacji i procesów.

Wymagania

  • - Wykształcenie o profilu technicznym lub ekonomicznym,
  • Dobre i szerokie rozumienie biznesu i procesów zachodzących w ramach zarządzania łańcuchem dostaw (Planowanie produkcji, zamówień), najlepiej w sektorze przemysłowym,
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z SAP MM, PP- minimum na poziomie użytkownika,
  • Dobra znajomość aplikacji MS Office (Excel i PowerPoint),
  • Doskonałe umiejętności analityczne i zorganizowane podejście do rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność zarządzania danymi i systemami (Master Data Management),
  • Zaawansowane umiejętności komunikacji i prezentacji,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy w globalnym środowisku,
  • Gotowość do międzynarodowych podróży służbowych (do 50% czasu pracy).

Korzyści

  • Dynamiczne środowisko pracy i międzynarodowe projekty
  • Rozbudowana opieka medyczna, w tym dentystyczna
  • Szkolenia produktowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Analityk | Kierownik / menedżer projektu | SAP | Łancuch dostaw | Dane podstawowe |