Połącz...

Project Manager

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139531

Dla naszego klienta amerykańskiego dostawcy kompleksowych rozwiązań IT- aplikacji dedykowanych do zarządzania łańcuchem dostaw, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Project Manager

Obowiązki:

  • Całościowe zarządzanie wysokobudżetowymi projektami wdrożenia autorskich/szytych na miarę rozwiązań IT (planowanie rozwiązań, wdrażanie projektów, testy funkcjonalne, utrzymanie projektu),
  • Zarządzanie zespołem specjalistów: Konsultantów biznesowych/ Specjalistów ds. wdrożeń,
  • Kompleksowa analiza potrzeb klienta, przygotowanie rozwiązań oraz ofert,
  • Zarządzanie budżetem, harmonogramem prac, konstruowanie zespołów, optymalizacja procesów realizacji projektów,
  • Sprawne komunikowanie się z klientami na każdym etapie działania,
  • Tryb pracy nawet do 70% podróży.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Informatyka, zarządzanie systemami informatycznymi lub inna dziedzina pokrewna,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Project Manager, przy realizacji projektów wdrożenia rozwiązań klasy ERP optymalizujących procesy z zakresu zarządzania sprzedaży detalicznej oraz/lub produkcjii,
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku konsultingowym; przy dużych projektach międzynarodowych,
  • Praktyczna znajomość metodologii realizacji projektów (certyfikaty zarządzania projektami będą dodatkowym atutem),
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność szybkiego podejmowanie decyzji pod presją czasu, otwartość , wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych - nawet do 70%.

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy.
  • Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o najwyższe standardy.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia.
  • Ciekawy pakiet socjalny.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Kierownik / menedżer projektu | IT | ERP | Project Manager