Połącz...

Programista systemów wbudowanych - C/C++ embedded

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137509

Do oddziału R&D Naszego Klienta - miedzynarodowej firmy zajmującej się się systemami wbudowanymi poszukujemy doświadczonych programistów niskopoziomowych C/C++.

Obowiązki na stanowisku:

  • projektowanie, rozwijanie i programowanie systemów wbudowanych,
  • rozwój projektów dla Klientów z róźnych branż (automotive, budowlana, medyczna etc.)
  • ścisła współpraca z zagranicznym zespołem developerów oraz mechaników firmy.

Wymagania

Wymagania:
  • min. 2,5-3 letnie doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych,
  • bardzo dobra znajomość języków programowania C embedded/ C++,
  • doświadczenie w samodzielnym programowaniu w systemach Linux,
  • wyższe wykształcenie z dziedziny IT / telekomunikacji / elektroniki lub pokrewnych,
  • min dobra znajomość języka angielskiego.

Korzyści

  • opieka medyczna/ubezpieczenie na zycie,
  • karta multisport,
  • możliwość zagranicznych podróży służbowych (dla osób chętnych),
  • elastyczne godziny pracy,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • telefon komórkowy,
  • jasna ścieżka kariery,
  • uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach, dających mozliwość rozwoju zawodowego.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | C++ | C / wbudowany |