Połącz...

Programista Oracle z j. niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139643

Dla naszego klienta, globalnego lidera w branży IT poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko: Starszy Programista Oracle.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, wdrożenia i obsługa rozwiązań baz danych ,
  • zbieranie niezbędnych wymagań,
  • tworzenie funkcji i procedur w technologii PL/SQL,
  • implementacja zmian w systemie w oparciu o założenia biznesowe,
  • komunikacja i koordynacja z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • współpraca z partnerami biznesowymi

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania,
  • wiedza i doświadczenie w zakresie rozwój i integracja aplikacji bazodanowych z wykorzystaniem Oracle SQL, PL / SQL i XMLDB,
  • projektowanie i implementowanie rozwiązań bazodanowych,
  • znajomość języków skryptowych: Shell lub/i Perl,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość metodologii Agile będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
  • dbałość o jakość oprogramowania oraz dokumentacji

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • bogaty pakiet benefitów.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | Programista | PL/SQL | Oracle | XML | Programmer