Połącz...

Programista Oracle

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 12 000 PLN/m
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 2-10-44649

Moim Klientem jest średniej wielkości międzynarodowa firma konsultingowa. Buduje ona zespół zajmujący się
programowaniem baz danych, jak również projektowaniem i wdrażaniem procesów ETL dla potrzeb Business
Intelligence. Warto podkreślić, że firma przyciąga dobrej jakości specjalistów, ponieważ zapewnia im
optymalne środowisko do rozwoju i budowania kariery. Ważną częścią tego zespołu będzie:

Miejsce pracy: Warszawa

Programista Oracle będzie odpowiedzialny za pracę nad modułami backend, które dotyczą zarządzania danymi w
procesach ETL, w celu realizacji potrzeb klienta. Jest to doskonała okazja dla osoby, która ma już pewne
wstępne i ugruntowane doświadczenie, a równocześnie chciałaby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych
ekspertów w tej dziedzinie. Jeśli interesuje Cię praca nad projektami, gdzie masz realny wpływ na efekt, w
języku angielskim, szkolenia i praca w zgranym zespole - zapraszam do spróbowania swoich sił w procesie
rekutacyjnym.

Przykładowe zadania:

  • Zbieranie wymagań we współpracy z klientem
  • Tworzenie backend'u aplikacji
  • Projektowanie oraz wdrażanie procesów ETL
  • Tworzenie rozwiązań, które są w zgodzie z wymaganiami jakościowymi klienta
  • Raportowanie statusu projektu
  • Dzielenie się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu na podstawie wniosków wyciągniętych z projektu, aby
każdy następny projekt ulepszał umiejętności grupy
  • Koordynacja prac w języku angielskim z pracownikami firmy z innych krajów oraz z klientem

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako programista Oracle
  • Dobra znajomość SQL oraz PL/SQL oraz baz danych Oracle
  • Praktyczna znajomość narzędzi ETL, np. Informatica PowerCenter
  • Mile widziana jest znajomość jednego z języków skryptowych, np. JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację ustną i pisemną (B1/B2)

Korzyści

  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Oprogramowanie | Konsultant biznesowy | Konsultant | Inżynier | Programista | Hurtownie danych | Oracle | PL/SQL | ETL | BI | Bazy danych | Programmer