Połącz...

Programista C/C++ - centrum R&D

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 133689

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w dziedzinie najnowszych technologii IT, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Programisty C/C++, który dołączy do zespołu tworzonego aktualnie w nowoczesnym centrum badawczo-rozwojowym firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • rozwój i implementacja oprogramowania w językach C, C++
  • analiza wymagań biznesowych w kontekście realizowanych projektów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • koordynowanie zadań projektowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego
  • bardzo dobra znajomość języków C, C++
  • dobra znajomość bibliotek STL, BOOST
  • znajomość UML
  • znajomość zagadnień programowania wielowątkowego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy zespołowej

Korzyści

  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • bogaty pakiet benefitowy
  • stabilne zatrudnienie

Aby aplikować, prosimy przesłać CV w języku angielskim, wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Inżynier | Programista | C++ | C / wbudowany |