Połącz...

Programista C#/.NET – rozwiązania IT w branży turystycznej

Lokalizacja Murcki
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 14 dni temu
Nr Ref. 129224

Dla naszego Klienta, lidera branży turystycznej , działającego w różnych krajach na całym świecie, w związku z ciągłym rozwojem centrum programistycznego w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko: Programista C#/.NET.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie aplikacji w .NET
  • kontrolowanie jakości kodu, sugerowanie zmian optymalizacyjnych
  • udział w tworzeniu nowatorskich dla branży rozwiązań programistycznych
  • tworzenie dokumentacji

Wymagania

  • doświadczenie w programowaniu w języku C# z wykorzystaniem programowania obiektowego, wzorców projektowych, multithreading
  • bardzo dobra znajomość .NET, ASP.NET, web services i WCF
  • dobra znajomość MS SQL i języka SQL
  • umiejętność tworzenia aplikacji wielowątkowych
  • dobra znajomość Entity Framework
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
  • znajomość technologii: Nunit, NSubstitute, Jmeter, Regular Expressions, REST, JSON, Jenkins, ASP.NET MVC, Bootstrap, Javascript
  • certyfikaty potwierdzające doświadczenie

Korzyści

Korzyści:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju – najnowsze technologie, możliwość uczestniczenia w konferencjach naukowych, różnorodne szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny i warunki pracy – nowoczesne biuro, godziny pracy, płaska struktura organizacyjna, chillout room z gadżetami do rozrywki, bogato wyposażona kuchnia, elastyczne godziny pracy
  • dojrzałe procesy Agilowe i technologiczne
  • swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | .NET | C# | Developer