Połącz...

Programista Aplikacji Mobilnych (Android/iOS)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 6-10-40641

Nasz klient to międzynarodowa firma dostarczająca usług dla sektora przemysłowego i produkcyjnego. Obecnie do krakowskiego zespołu poszukuje Programisty Aplikacij Mobilnych.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie oraz utrzymanie nowych oraz już istniejących aplikacji mobilnych, stworzonych zarówno na wewnętrzne potrzeby firmy, jak i na użytek klientów zewnętrznych.

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie wysokiej jakości oprogramowania
  • opracowywanie skryptów do automatyzacji i usprawniania działań rozwojowych
  • optymalizacja stron i aplikacji dla urządzeń mobilnych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • udział w manualnym testowaniu aplikacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (Android i/lub iOS)
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym (z użyciem Javy i/lub Objective-C)
  • znajomość JUnit i jego bibliotek (np. mocking framework)
  • znajomość języka skryptowego (Python, Perl lub Ruby)
  • znajomość GIT
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • realne szanse rozwoju w międzynarodowej firmie, pracującej na innowacyjnych rozwiązaniach
  • możliwość pracy z unikalnymi technologiami inżynierskimi
  • możliwość relokacji do Irlandii Północnej

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Java | Android | IOS | Programmer