Production Systems Consultant - wsparcie oprogramowania Wonderware

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 136978

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta odpowiedzialnego za wsparcie zakładów klienta w Europie.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie procesem implementacji oraz zarządzanie projektami integracji rozwiązań europejskich (w aspekcie: ludzi, procesów, oraz systemów)
  • współpraca z zespołami operacyjnymi, inżynierami oraz managmentem
  • wsparcie systemów oraz rozwiązywanie problemów
  • prowadzenie szkoleń, udzielanie wsparcia merytorycznego

Wymagania

Od kandydatów/ kandydatek na to stanowisko oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego (inżynieria lub IT)
  • minimum 8 lat doświadczenia w obszarze inżynierii, SCM lub IT
  • minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu projektem
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (używany w codziennej komunikacji)
  • bardzo dobrej wiedzy w obszarze Wonderware (Archestra, MES, InBatch)
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym, dużym atutem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, działem, zakładem będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość stałego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Chemia | Przemysł | Produkcja | Jakość | Inżynier | Konsultant | Kierownik / menedżer | SAP |