Production Systems Consultant - wsparcie oprogramowania Wonderware

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136978

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta odpowiedzialnego za wsparcie zakładów klienta w Europie.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie procesem implementacji oraz zarządzanie projektami integracji rozwiązań europejskich (w aspekcie: ludzi, procesów, oraz systemów)
  • współpraca z zespołami operacyjnymi, inżynierami oraz managmentem
  • wsparcie systemów oraz rozwiązywanie problemów
  • prowadzenie szkoleń, udzielanie wsparcia merytorycznego

Wymagania

Od kandydatów/ kandydatek na to stanowisko oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego (inżynieria lub IT)
  • minimum 8 lat doświadczenia w obszarze inżynierii, SCM lub IT
  • minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu projektem
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (używany w codziennej komunikacji)
  • bardzo dobrej wiedzy w obszarze Wonderware (Archestra, MES, InBatch)
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym, dużym atutem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, działem, zakładem będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość stałego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Chemia | Przemysł | Produkcja | Jakość | Inżynier | Konsultant | Kierownik / menedżer | SAP |