Połącz...

Product Owner - nowa platforma OTT

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Nr Ref. 7-10-41591

Dla naszego Klienta, w związku z uruchomieniem nowego projektu, poszukujemy kandydata na stanowisko Product Ownera w zespole apliakcji mobilnych.

Obowiązki:

  • tworzenie rozwiązań dla nowej platformy sportowej
  • współpraca z innymi członkami zespołu
(QA oraz developerzy)
  • wdrażanie nowych rozwiązań i pomysłów
  • współpraca z zespołem Scrum Masterów
  • zapewnianie zgodności procesów ze standardami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskieg
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Business Analyst, Project Manager etc.)
  • bardzo dobra znajomość pracy w oparciu o Agile

Korzyści

  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
  • przyjazna atmosfera pracy
  • nowoczesne stanowisko pracy
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • karta multi-sport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
  • liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Specjalista | Kierownik / menedżer projektu | Agile | Product Specialist