Połącz...

Product Manager - Export

Lokalizacja kujawsko-pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 138072

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w produkcji konstrukcji przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz

Zadania:

  • Rozwój startegii sprzedaży na rynkach zagranicznych;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Analiza trendów na rynku i prognozowanie sprzedaży;
  • Negocjacje handlowe z kluczowymi klientami zagranicznymi;
  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Promowanie produktów firmy na rynkach zagranicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne;
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w podobnym obszarze przemysłu (maszyny, części do maszyn, konstrukcje itp.);
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych zagranicę;
  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego np. niemieckiego lub rosyjskiego;
  • Praktyczna wiedza z zakresu sprzedaży eksportowej;
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Kreatywność, zdolność do wyszukiwania alternatywnych rozwiązań.

Korzyści

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacjii;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Samodzielna i pełna wyzwań praca;
  • Niezbędne narzędzia;
  • Stabilność zatrudnienia.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Sprzedaż and Marketing | Mechanika | Przemysł ciężki | Przemysł | Produkcja | Sprzedaż | Marketing | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Specjalista | Inżynier | Obróbka skrawaniem | Metalurgia | Zarządzanie gospodarka wodną i odpadami | Produkcja | Sprzedaż regionalna | B2B | Rozwój biznesu | Eksport | Przemysł | Produkt | Sprzedaż | Product Manager