Połącz...

Product Manager

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 9 000 - 10 000 PLN/m
Opublikowane 24 dni temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 2-10-40953

Klientem jest amerykańska firma zajmująca się między innymi produkcją oprogramowania dla systemów i urządzeń z obszaru Digital TV.

Główne obowiązki

  • Zdefiniowanie strategii, planu rozwoju produktu
  • Stworzenie pełnej dokumentacji produktu
  • Analiza rynku i potrzeb Klientów
  • Opracowanie strategii marketingowo - sprzedażowej
  • Tworzenie MRDs i PRDS aby przekazać wizję, strategię dla produktu
  • Bliska współpraca z UX , inżynierami i Program Managmentem
  • Współpraca z działem marketing oraz PR w kwestii tworzenia rozwiązań promujących produkt firmy na rynku
  • Zarządzanie produktem i jego funkcjonalnościami we współpracy z różnymi zespołami w firmie np. marketing, sprzedaż, finanse oraz inżynierią
  • Monitorowanie i poprowadzenie zespołu rozwoju produktu przez wszystkie etapy realizacji
  • Uczestnictwo w pozycjonowaniu produktu; outbound marketing (strona internetowa, FAQ, prezentacje, etc.)
  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych i wewnętrznych / zewnętrznych spotkaniach z partnerami
  • Śledzenie kluczowych Klientów i trendów konsumenckich i handlowych na rynku

Wymagania

Wymagania:
  • Bycie liderem, prezentowanie proaktywnej, dynamicznej postawy(trzeba będzie ustawić kierunek działania dla ponad 40 inżynierów / programistów)
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia jako menedżer produktu w środowisku technicznym. Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie dostarczaniu produktów software’owych lub produktów przeznaczonych dla wielu rynków
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • Nastawienie na dostarczanie skutecznych i innowacyjnych produktów
  • Umiejętność przekładania pomysłów na działania
  • Silne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne - umiejętność reprezentowania firmy na imprezach publicznych i konferencjach
  • Dobre umiejętności analityczne i wyjątkowa dbałość o szczegóły
  • Zdolność do zarządzania wieloma projektami i priorytetyzowania działań w celu uzyskania optymalnych rezultatów
  • Pożądane - rozumienie branży i technologii TV i video.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)
  • Szeroki pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, Karta MuliSport, itp.)
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sprzedaż and Marketing | Oprogramowanie | Telekomunikacja | Sprzedaż | Marketing | Kierownik / menedżer produktu | IT | Product Manager