Połącz...

Product Activation Specialist with German

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 PLN/m
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140405

Posługujesz się biegle językiem niemieckim i nie posiadasz jeszcze doświadczenia? Chcesz pracować w międzynarodowej organizacji i codziennie posługiwać się językami obcymi?
Mamy dla Ciebie rozwojową ofertę pracy przy prestiżowym projekcie dla producenta systemów operacyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa
Stanowisko: Product Activation Specialist with German

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zgłoszeń technicznych
  • obsługa klientów niemieckojęzycznych
  • aktywowanie produktów

Wymagania

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2+)
  • umiejętność pracy z klientem
  • motywacja do pracy
  • min. wykształcenie średnie

Korzyści

Benefity:
  • pracę przy prestiżowym projekcie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do 6000 PLN brutto)
  • standardowy pakiet benefitów
  • szkolenia w języku niemieckim

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na adres General.Application6@grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Klient | Consultant