Połącz...

Pricing Specialist

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137761

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży IT. Obecnie poszukujemy osoby na nowo utworzone stanowisko Pricing Specialist.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i implementacja strategii cenowej zgodnie z międzynarodowymi standardami,
  • kontrolowanie i wspieranie procesu wprowadzania polityki cenowej w firmie,
  • monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności,
  • wdrażanie efektywnych procesów wspierających długo i krótko terminowe działania w zakresie polityki cenowej,
  • kontrola zgodności realizowanej polityki z zapisami prawnymi,
  • wsparcie analityczne,
  • ścisła współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym,
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wyższe wykształcenie z dziedziny marketingu lub IT
  • wysoko rozwinięte techniki analityczne i negocjacyjne,
  • umiejętność analizy rynku,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • mile widziana podstawowa znajomość SAP
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office.

Korzyści

  • udział w rozwoju struktur firmy
  • możliwość rozwoju w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę wraz z pakietem benefitów

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Sprzedaż and Marketing | Analizy | Marketing | Kierownik / menedżer | Specjalista | Biznes | Wycena | Wdrażanie | Produkt | Marka | IT |