Połącz...

Presales Engineer- cyber security

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 140382

Naszym klientem jest firma zajmująca się wdrażaniem technologii Microsoft. Pracują z globalnymi liderami w swoich kategoriach. Firma doradza w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego oraz rozwoju optymalnego środowiska pracy, zarówno tworzonego lokalnie jak i w modelu cloud computing.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Presales Engineer.

Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii i tematyki bezpieczeństwa w zakresie IT security lub cyber security, nie czekaj - APLIKUJ!

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w temacie cyber security
  • Współpraca ze specjalistami i oficerami bezpieczeństwa IT
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie merytorycznego przygotowania oferty z uwzględnieniem przewag konkurencyjnych oferowanych przez firmę rozwiązań
  • Przygotowanie analiz oraz diagnozowanie potrzeb klientów w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego
  • Przygotowywanie prezentacji i prelekcje na organizowanych przez firmę konferencjach
  • Realizacja PoC
  • Utrzymywanie relacji presales z dostawcami rozwiązań cyber security

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Wiedza na temat rozwiązań bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw lub cyber security
  • Wykształcenie wyższe – preferowane w dziedzinie IT
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Możliwość podnoszenia poziomu wiedzy związanej z najnowszymi technologiami informatycznymi,
oraz cyber security
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system motywacyjny
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport)
  • Praca w komfortowym, nowym biurze w przyjaznym i otwartym zespole

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sprzedaż and Marketing | Oprogramowanie | Sprzedaż | Inżynier | IT | Rozwiązania w chmurze | Bezpieczeństwo / ochrona | IT Consultant