Połącz...

Pre-sales Consultant

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137165

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier wsparcia sprzedaży

Główne obowiązki

  • Przygotowywanie dokumentacji do przetargów- RFP i RFI.
  • Zapewnienie fachowego wsparcia podczas całego cyklu sprzedaży oraz wdrażania produktu (śledzenie statusu projektów oraz zmian).
  • Zbieranie informacji o możliwościach firmy i przedstawienie wstępnych wymagań w kontekście produktu lub usługi.
  • Odbieranie połączeń przychodzących od klientów / dystrybutorów. Odpowiadanie na pytania odnoszące się do produktów, usług i zamówień.
  • Tworzenie i przedstawianie wstępnych planów projektów dla Klientów.
  • Zrozumienie i komunikowanie o kompatybilności oprogramowania / sprzętu z produktami innych dostawców
  • Zrozumienie i egzekwowanie wewnętrznych zasad i procedur firmy i komunikacji w zależności od potrzeb, zarówno wewnątrz organizacji, jak i w kontaktach z klientami zewnętrznymi.
  • Wspieranie specjalnych projektów i wykonywanie analizy danych w razie potrzeby.
  • Współpraca z innymi działami firmy (Software Development, Project Management, Support).

Wymagania

  • Minimum 2 lata relewantnego doświadczenia
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Praktyka w zarządzaniu RFP , RFI i ofertami w języku angielskim
  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi klientami
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność dostosowania się do każdej sytuacji
  • Orientacja na Klienta, umiejętność analitycznego myślenia
  • Dbałość o szczegóły
  • Wysoki poziom zorientowania na cele, motywacji oraz etykiety biznesowej
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne , umiejętność ustawiania priorytetów.

Korzyści

  • elastyczna forma zatrudnienia
  • szeroki pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, Karta MultiSport, itp.)
  • jasna ścieżka rozwoju
  • praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sprzedaż and Marketing | Sprzęt | Oprogramowanie | Specjalista | Inżynier | IT |