Połącz...

Asystent w zespole rekrutacyjnym

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Nr Ref. 133412

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma consultingowa zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym. Firma na polskim rynku działa od ponad 15 lat, a na rynku międzynarodowym ponad 30 lat.

Aktualnie do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko stażysty.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie konsultantów w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie, redagowanie oraz kontrola merytoryczna ogłoszeń
  • wyszukiwanie kandydatów w bazie danych oraz na portalach społecznościowych (LinkedIn, GoldenLine)
  • nawiązywanie relacji z potencjalnymi kandydatami
  • pozyskiwanie informacji z sieci, analiza tendencji rynku

Wymagania

  • studenci lub absolwenci studiów kierunkowych (psychologia, ZZL, socjologia)
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie rozwojem w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • poczucie humoru

  • możliwość pracy w wiodącej firmie doradztwa personalnego w Polsce i w Europie
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi, baz, międzynarodowych rozwiązań
  • możliwość udziału w projektach dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno z polskim, jak i z zagranicznym kapitałem
  • wynagrodzenie w granicach 1000 - 1500 zł brutto (umowa-zlecenie)
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • benefity pozapłacowe stymulujące do rozwoju
  • narzędzia niezbędne do pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

HR and administracja and prawo | HR | Konsultant | Koordynator | Kierownik / menedżer | Rekrutacja | Executive | Agencja rekrutacyjna | HR lecturer