Połącz...

Customer Service Specialist with English

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 128637

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów gotowych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Obsługa sklepu internetowego
  • Przyjmowanie zapytań drogą mailową, telefoniczną lub przez Social Media
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego
  • Wykonywanie powierzonej pracy zgodnie z kryteriami jakościowymi

Wymagania

Wymagania:
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie średnie
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: General.Application6@grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Klient | Call center |