Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 6 000 PLN/m
Opublikowane 23 dni temu
Nr Ref. 1-26-40890

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów gotowych do pracy na stanowisku:

Młodszego Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zapytań drogą mailową, telefoniczną i przez chat
  • Obsługa klientów biznesowych z krajów niemieckojęzycznych
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego
  • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemach technicznych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie średnie
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w fimie międzynarodowej
  • praca przy nowoczesnych technologiach
  • Jasna ścieżka kariery
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów( prywatna opieka medyczna, karta multisport i ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: General.Application6@grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Analityk | Asystent / asystentka | Agent | Klient | Język | Consultant