Specjalista ds. obsługi klienta z j. węgierskim - dział zamówień

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Nr Ref. 120722

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej odzież ochronną, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Pracownika działu obsługi klienta ze znajomością języka węgierskiego.

Zakres obowiązków:

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami węgierskimi
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • obsługa klientów węgierskich w ramach realizowanych zleceń
  • opieka nad terminową wysyłką i realizacją zamówień
  • kontakt z centralą firmy i oddziałami za granicą w ramach realizowanych obowiązków

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka węgierskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajmość języka polskiego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • doświadczenie w pracy administracyjnej
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta

  • praca w międzynarodowej firmie, dająca możliwość wykorzystywania języka węgierskiego
  • samodzielność w działaniu
  • dobra atmosfera w pracy i stabilne warunki zatrudnienia

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Doradca | Wsparcie | Call center | Helpdesk | Język | Klient | Pierwsza linia wsparcia | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące |