Połącz...

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139251

Dla naszego Klienta, wiodącego na świecie producenta artykułów AGD, obecnie poszukujemy PRACOWNIKA DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefonicznych zgłoszeń,
  • identyfikowanie potrzeb klientów,
  • wyszukiwanie informacji w wewnętrznym systemie firmy,
  • rejestrowanie odebranych zgłoszeń,

Wymagania

  • nienaganna dykcja,
  • staże lub/i doświadczenie zdobyte w dziale call center/telesprzedaży będzie atutem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie, sumienność, konsekwencja w działaniu, odpowiedzialność.

  • możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy,
  • praca zmianowa w godzinach 8:00 - 20:00

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Telemarketer | Call center | Consultant