Połącz...

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 121815

Dla naszego Klienta, wiodącego na świecie producenta artykułów AGD, obecnie poszukujemy PRACOWNIKA DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefonicznych zgłoszeń,
  • identyfikowanie potrzeb klientów,
  • wyszukiwanie informacji w wewnętrznym systemie firmy,
  • rejestrowanie odebranych zgłoszeń,

Wymagania

  • nienaganna dykcja,
  • staże lub/i doświadczenie zdobyte w dziale call center/telesprzedaży będzie atutem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie, sumienność, konsekwencja w działaniu, odpowiedzialność.

  • możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy,
  • praca zmianowa w godzinach 8:00 - 20:00

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Telemarketer | Call center | Consultant