Połącz...

Pracownik biurowy z językiem holenderskim - obszar finansów

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139222

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum biznesowego, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w dziale należności.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami odnośnie zaległych płatności w języku niderlandzkim i angielskim
  • kontakt z klientami i pracownikami firmy w celu uzgadniania poprawności danych
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności

Wymagania

  • bardzo dobra znajość języka niderlandzkiego w mowie i piśmie (poziom C1)
  • dobra zajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)
  • otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języka niderlandzkiego i angielskiego
  • możliwość budowania ścieżki kariery w oparciu o wypracowane standardy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z bogatym pakietem socjalnym

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Urzędnik | Asystent / asystentka | Język | Młodszy / młodsza | Należności | Lecturer