Połącz...

Pracownik działu magazynu i dystrybucji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Olga Dysput
Nr Ref. 139838

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży rolniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Obowiązki:

  • Przyjęcia, wysyłki;
  • Planowanie zapasów i stanów magazynowych;
  • Zarządzanie pakowaniem i wysyłką;
  • Organizowanie dostaw do Klienta;
  • Kontakt z Klientem.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale magazynu/dystrybucji;
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego;
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych;
  • Umiejętność łącznienia pracy biurowej z pracą magazynową.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem rzetelnej Agencji;
  • Praca 1-zmianowa;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Praca w renomowanej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym;
  • Możliwość dalszego rozwoju.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja
Grafton Recriutment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Przemysł | Operator | Robotnik | Magazyn | Dealer