Połącz...

Pracownik ds. finansów i logistyki z j. angielskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138409

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która niedawno otworzyła SSC w Łodzi. Aktualnie poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisko w obszarze finansów i logistyki.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów finansowych.
  • kontakt z dostawcami i klientami.
  • weryfikacja zgodności danych w kontraktach.
  • aktualizacja danych w SAP Master Data.

Wymagania

  • 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • znajomość SAP.
  • wykształcenie wyższe.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Koordynator | Administrator | Specjalista | Finanse | SSC | Zobowiązania | Fakturowanie | Bookkeeper, accountant