Pracownik Biurowy z językiem niemieckim, francuskim lub hiszpańskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 131513

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji poszukujemy zorientowanych na cel i sukces Kandydatów na stanowisko: Pracownik Biurowy z językiem niemieckim lub francuskim

Zakres obowiązków:
Praca w języku niemieckim lub francuskim. Wsparcie działu finansowego poprzez wprowadzanie danych do systemu faktur, kontakt z Klientami w przypadku niezgodności lub braku istotnych danych, telefoniczne wyjaśnianie wątpliwości.

Wymagania

  • średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego (B2)
  • biegła znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego (min. C1)
  • doskonałe umiejetności interpersonalne, komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • wykształcenie w obszarze księgowości/ administracji/ finasów mile widziane

Korzyści

  • szkolenia wstępne
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Administration