Połącz...

Pracownik biurowy z językiem hiszpańskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 138559

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach nowych projektów na stanowisku związanym z weryfikacją danych w języku hiszpańskim.

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami hiszpańskojęzycznymi
  • wsparcie działów księgowych w codziennej pracy
  • wprowadzanie danych do systemu
  • praca z dokumentacją w języku hiszpańskim

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • nastawienie proklienckie, komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami

Korzyści

  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz rozwinięta kultura organizacyjna

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | SAP | Bookkeeper, accountant