Połącz...

Pracownik biurowy z językiem duńskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137245

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownika biurowego z językiem duńskim

Zakres obowiązków:

  • rozpatrywanie reklamacji i zapytań klientów w języku duńskim
  • wpisywanie zgłoszonych reklamacji zgodnie z polityką firmy
  • obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów
  • współpraca z innymi działami

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w działach: obsługi klienta/reklamacji/administracji finansowej – mile widziane
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • sumienność
  • dobra znajomość języka duńskiego(min B2)
  • komunikatywnaznajomość języka angielskiego (min. B1)

Korzyści

  • praca w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport, prywatne ubezpieczenie)
  • premie kwartalne
  • bezpłatne kursy językowe
  • możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na: General.Application6@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Agent | Finanse | SAP |