Pracownik biurowy z j.angielskim i j.rosyjskim - umowa zlecenie (30-40 h/tydz.)

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135059

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się badaniem ryzyka gospodarczego podmiotów z całego świata, w związku z ciągłym rozwojem organizacji, poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do projektu, w którym wykorzystają swoją znajomość języków obcych.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie starszych specjalistów w badaniu kondycji firm z różnych krajów
  • wyszukiwanie informacji w internecie
  • wprowadzanie pozyskanych danych do bazy firmy
  • przygotowywanie raportów dotyczących oceny ryzyka gospodarczego

Wymagania

  • gotowość do pracy w oparciu o umowę zlecenie, w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2+)
  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego (min. poziom B1)
  • dobra umiejętność obsługi komputera na poziomie użytkownika (przeglądarki internetowe, programy pakietu Ms Office)
  • dokładność, skrupulatność i dobra organizacja własnej pracy

  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku
  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze
  • możliwość kontynuowania współpracy na podstawie umowy o pracę
  • przyjazna atmosfera pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | HR | IT | Analityk | Asystent / asystentka | Urzędnik | Specjalista | Tłumacz | Back office | Młodszy / młodsza | Język |