Połącz...

Pracownik biurowy z j. duńskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140371

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą z j. duńskim.

Obowiązki:

  • mailowe i telefoniczne wsparcie klientów w j. angielskim i duńskim
  • przygotowywanie dokumentacji
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • bardzo dobra znajomość języka duńskiego
  • dobra organizacja pracy własnej

Korzyści

  • praca w międzynarodowej firmie
  • możliwość codziennego użycia języka angielskiego i duńskiego
  • benefity pozapłacowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=absolwenci

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Administracja | Finanse SSC / BPO | Doradca | Asystent / asystentka | Konsultant | Sekretarka | Agent | Administracja | Back office | Outsourcing | Biuro | Pierwsza linia wsparcia | Call center | Front office | Rozmowy przychodzące | Lecturer