Pracownik biurowy z j. angielskim i j rosyjskim- umowa zlecenie

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-24-40652

Nasz klient, międzynarodowa firma zajmująca się badaniem ryzyka gospodarczego, poszukuje osób gotowych do codziennej pracy z językami obcymi na stanowisku Pracownik biurowy z j. angielskimi j. rosyjskim.

Obowiązki:

  • wyszukiwanie informacji gospodarczych w internecie i bazach firmy
  • wprowadzanie danych do bazy danych firmy
  • tworzenie raportów, analiz, podsumowań dotyczących oceny ryzyka gospodarczego

Wymagania

  • płynna znajomość jezyka angielskiego (poziom C1)
  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego (minimum poziom B1)
  • gotowość do pracy w oparciu o umowę zlecenie, w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo
  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • znajomość pakietu MsOffice (Word, Outlook)
  • dokładność, skrupulatność i dobra organizacja własnej pracy

  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku
  • możliwość kontynuowania współpracy na podstawie umowy o pracę
  • przyjazna atmosfera pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=absolwenci

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse | Asystent / asystentka | Wsparcie | Finanse | Młodszy / młodsza | Ryzyko | Język | Administration