Połącz...

Pracownik biurowy z dobrą znajomością j. szwedzkiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140028

Naszym klientem jest międzynarodowa firma. W związku z jej rozwojem poszukiwani są kandydaci posługujący się j. szwedzkim, którzy chcieliby rozpocząć pracę w firmie.

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w j. szwedzkim
  • wsparcie użytkowników, rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • przygotowywanie raportów

Wymagania

  • dobra znajomość j. szwedzkiego oraz angielskiego (min. B2)
  • dobra znajomość obsługi komputera

Korzyści

  • codzienny kontakt z j. szwedzkim
  • praca w renomowanej firmie
  • benefiry pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia językowe)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=absolwenci

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Administracja | Finanse SSC / BPO | Doradca | Asystent / asystentka | Konsultant | Sekretarka | Agent | Administracja | Back office | Outsourcing | Biuro | Pierwsza linia wsparcia | Call center | Front office | Rozmowy przychodzące | Lecturer