Połącz...

Pracownik biurowy - wprowadzanie danych do systemu CRM

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 17 dni temu
Nr Ref. 3-19-40879

Dla naszego Klienta na okres 1 miesiąca pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja danych dotyczących klientów w systemie CRM,
  • weryfikacja statusu płatności w systemie CRM,
  • wypełnianie i wysyłanie wniosków o wszczęcie egzekucji w systemu EPU,
  • przesyłanie informacji o stanie zadłużenia klienta w formie sms/email.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w zakresie wprowadzania/aktualizacji danych,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
  • dokładność, skrupulatność.

Korzyści

  • współpraca w oparciu o umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • biuro zlokalizowane w Centrum Warszawy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Młodszy / młodsza | Biuro | Administracja | Back office | Administration