Połącz...

Pracownik biurowy – archiwizacja dokumentów

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 128121

Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w miesiącu październiku w charakterze:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • segregacja i archiwizacja dokumentów,
  • skanowanie dokumentów,
  • inne prace administracyjne zlecone przez pracowników firmy.

Wymagania

  • doświadczenie przy pracach biurowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomość systemu Symfonia,
  • dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań.

Korzyści

Oferujemy:
  • współpraca w oparciu o umowę zlecenia na 2 dni,
  • przyjazne środowisko pracy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Administracja | Lecturer