Połącz...

Pracownik administracji finansowej z j. angielskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 dni temu
Nr Ref. 139420

Dla światowego lidera korporacji prawniczych poszukujemy pracowników do działu administracji finansowej z biegłym angielskim.

Zakres obowiązków:

  • dbałość o zgodność danych w systemie
  • zapewnienie płynnego obiegu dokumentów
  • księgowanie faktur w systemie
  • wsparcie organizacyjne dla pracowników operacyjnych
  • zbieranie dokumentów i ich weryfikacja
  • kontakt z biurem w UK

Wymagania

  • język angielski min B2+/C1
  • wykształcenie z ogólnego zakresu finansów (również studenci studiów magisterskich)
  • dyspozycyjność do pełnego wymiaru czasu pracy
  • doświadczenie w obszarze zarządzania danymi, fakturowania - mile widziane
  • umiejętności analityczne, skrupulatność i precyzyjność
  • otwarcie na pracę w międzynarodowym środowisku

Korzyści

  • job contract
  • professional development -internal and expternal trainings
  • international working structure
  • medical insurance
  • sport card

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Invoice clerk