Praca weekendowa- Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem rosyjskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137602

Firma Grafton dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży SSC/IT, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem rosyjskim

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami rosyjskojęzycznymi
  • Odpowiadanie na zapytania Klientów
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Budowanie profesjonalnego wizerunku firmy w oczach Klientów

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność

Przez pierwszy miesiąc firma zapewnia szkolenia, dlatego Kandydaci muszą być dyspozycyjni od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych. Po tym okresie praca będzie miała wymiar weekendowy.

Korzyści

  • Umowę o pracę na czas określony
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy
  • Pracę od piątku do niedzieli lub od soboty do niedzieli

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Administrator | Specjalista | Wsparcie | Raportowanie | Młodszy / młodsza | Język | Administracja | Customer support