Połącz...

Praca na nocnych zmianach z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138076

Firma Grafton Recruitment obecnie wspiera proces rekrutacyjny jednej z międzynarodowych firm, które mają swój oddział we Wrocławiu. Poszukujemy osób, które znają język niemiecki oraz chcą pracować na nocne zmiany.

Główne obowiązki:

  • Monitorowanie i prowadzenie transakcji międzynarodowych z Klientami niemieckojęzycznymi
  • Wprowadzanie dokumentów i danych do wewnętrznej bazy
  • Tworzenie klasyfikacji towarów zgodnie z wytycznymi urzędu celnego
  • Analiza świadectw pochodzenia towarów
  • Obliczanie ceł przewozowych

Wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość pracy na nocne zmiany
  • Dyspozycyjność 40 godzin w tygodniu
  • Skrupulatność

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Jest to doskonała okazja dla osób, które lubią pracować w nocy lub/i studiują ale chcą zdobyć pierwsze komercyjne doświadczenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Analizy | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Specjalista | Administrator | Analityk | Excel | Finanse | Finansowe | Proces | Produkt | Raportowanie | Wprowadzanie danych | Młodszy / młodsza | Administration