Połącz...

Dyrektor Produkcji

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-21-40800

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonej osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku Dyrektora Produkcji:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym zatrudniającym około 100 osób
  • zapewnienie sprawnego fukcjonowania działu produkcji (współpraca z działem logistyki i administracją z Niemiec)
  • rozwój i modernizacja infrastruktury zakładowej
  • nadzór na KPI's
  • współpraca z klientami i dostawcami celem realizacji założonych celów
  • ocena opłacalności i możliwości produkcyjnych
  • planowanie budżetu, odpowiedzialność za P&L
  • współpraca z przełożonymi z zagranicy
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa i BHP

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku dyrektora produkcji
  • mile widziane doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu zakładem produkcyjnym
  • umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim
  • doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • zdolności analityczne i świadomość kosztowa

  • praca w międzynarodowej firmie posiadającej rodzinne korzenie w oparciu o najwyższe standardy
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Kierownik / menedżer | Szkło | Production Manager