Połącz...

Planista produkcji - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139814

Dla naszego klienta, firmy motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko planisty produkcji.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • przygotowywanie krótko- i długoterminowych planów produkcji i obciążenia maszyn
  • przygotowywanie raportów (m.in. dziennych, zatrzymania) i analiz (m.in. zdolności produkcyjnych zakładu)
  • analizowanie i optymalizowanie przepływów i zapasów materiałów

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe będzie mile widziane
  • doświadczenie na stanowisku planisty produkcji lub pokrewnym, preferowane w branży Automotive
  • dobra znajomość obsługi komputera, zwłaszcza programu Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • stabilna praca w międzynarodowej firmie
  • możliwości awansu
  • korzyści pozapłacowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Logistyka | Produkcja | Planista | Specjalista | Motoryzacja | Produkcja | Planowanie | Logistyka | Production planner