Połącz...

Planista procesów logistycznych

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 136007

Dla naszego Klienta – eksperta w branży logistycznej - poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora projektów logistycznych

Miejsce pracy:
Poznań

Obowiązki:

  • Opracowanie ofert usług logistycznych w odpowiedzi na wymagania Klienta;
  • Doradztwo w zakresie projektowania procesów logistycznych;
  • Analiza i optymalizacja procesów w zakresie gospodarki magazynowej;
  • Udział we wdrażaniu projektów logistycznych;
  • Analiza danych i procesów logistycznych u Klienta;
  • Planowanie i nadzór nad terminowym przebiegiem projektu logistycznego;
  • Stała współpraca z klientem.

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu procesów logistycznych;
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym - warunek kluczowy;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe, preferowana: logistyka, ekonomia, inżynieria materiałowa;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, doskonała znajomość Excela – warunek konieczny;
  • Znajomość procesów i zagadnień z obszaru logistyki;
  • Zaawansowane zdolności analityczne i interpersonalne;
  • Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B.

Korzyści

Oferujemy:
  • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów logistycznych;
  • Atrakcyjne warunki pracy;
  • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę;
  • Wysoki standard pracy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Kontroler | Koordynator | Lider | Planista | Logistyka | Łancuch dostaw | Transport wodny | Projekt | Planowanie | Działanie |