Połącz...

PHP Developer

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 4-10-41154

Treść oferty

Szukasz nowych ciekawych wyzwań?

Zależy Ci na zdobyciu międzynarodowego doświadczenia?

Chcesz wziąć udział w innowacyjnych projektach?

Jeżeli na przynajmniej 2 pytania odpowiedziałeś TAK to prześlij do nas swoje CV.

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży e-commerce, poszukujemy kandydata na stanowisko: SENIOR PHP DEVELOPERA

Miejsce pracy: Poznań

Osoba ta dołączy do nowo budowanego zespołu Developerów, odpowiedzialnego za tworzenie i rozwijanie złożonych aplikacji internetowych i modułów dla platformy eCommerce.

Główne obowiązki:

  • Pisanie przejrzystego, zgodnego ze standardami kodu
  • Optymalizacja wydajności platformy
  • Współpraca wewnątrz zespołu, dzielenie się wiedza, propozycjami
  • Bycie na bieżąco z innowacjami rynkowymi, doradzanie w nowych technologiach oraz powstających standardach

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w budowie i rozwijaniu narzędzi do e-marketingu
  • dobra znajomość frameworka Symfony 2.x., mile widziana również znajomość Zend i Yii
  • znajomość MySQL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • innowacyjne projekty

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | PHP | MySQL | Programmer