Połącz...

Payroll Specialist

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136615

W chwili obecnej dla jednego z naszych klientów - lidera w obszarze outsourcingu procesów HR, poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Specjalista ds. płac

Zadania:

  • naliczanie wynagrodzeń i wprowadzanie przelewów pracowniczych
  • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji w zakresie ZUS, PDOF, PFRON, GUS
  • aktualizacja regulaminów wynagrodzeń i pracy
  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • doradztwo personalne w sprawach związanych z płacami
  • kontakt z delegowaną osobą po stronie Klienta w kwestiach związanych z wynagrodzeniami

Wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym samodzielnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników
  • bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych ZUS oraz prawa pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Office (zwłaszcza Excel)
  • wykształcenie min. średnie
  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Korzyści

  • praca w międzynarowodym i bardzo przyjaznym środowisku
  • możliwość rozwoju i liczne szkolenia

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

HR and administracja and prawo | HR | Specjalista | Płace |